GRAŽIAUSI ŽODŽIAI LIETUVAI

„ABC“ grupės vaikai jau sausio mėnesio pradžioje pradėjo mokytis eilėraščius apie Lietuvą –ruoštis Šiaulių miesto priešmokyklinių grupių organizuojamam konkursui „Gražiausi žodžiai Lietuvai“.  Išklausę pedagogės skaitomus eilėraščius vaikai nuspręsdavo, kurį norėtų išmokti atmintinai. Džiugu, kad vaikams noriai talkino ir tėveliai. Jie patarinėjo vaikams kaip reikėtų deklamuoti vieną ar kitą eilėraštį. Vaikai darželyje išmoko net  6 eilėraščius, o populiariausiais tapo Jono Mačiukevičiaus eilėraštis „Mažutė Lietuva“ ir Danutės Grigaliūnaitės „Svajonės“.

 Vasario 15-ąją Įvyko konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ I etapas. Vaikai pasipuošė naujai gautais stilizuotais tautiniais kostiumais. Į renginį atvyko ir tėveliai,kad pasidžiaugtų savo deklamuojančiais vaikais, juos padrąsintų. Pedagogai pasiūlė tėveliams atlikti ir patį atsakingiausią darbą- išrinkti atstovą, kuris dalyvautų konkurso II etape.

Tėvelių nuomone drąsiausiai jautėsi Agota Zapalskytė deklamuodama Dalios Bindokienės eilėraštį „Man reikia tavęs“. Mergaitė atrinkta dalyvauti konkurso II etape, kuris vyks vasario 28 dieną darželyje „Coliukė“.

Miglovaros g. 26, LT-76332 Šiauliai
Tel./faks.: (8 41) 523920
El.p.: klevelis@splius.lt , skype: klevelis-l.d.

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190527868
A.s. LT477180000001130750
Direktorė – Adelija Motejūnienė

Žodinė paieška

Steigėjas

Steigėjas
© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS