Saugaus eismo savaitė

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Klevelis“ vyko saugaus eismo savaitė. 2018-10-05 d. visuomenės sveikatos specialistė R. Rmeikienė rodė vaikučiams filmukus apie saugų eismą ir diskutavo  su jais apie saugų elgesį gatvėje, saugų elgesį tėvelių automobilyje, važiuojant dviračiu.

2018-10-08 d. „ABC“ ir “Rudnosiukų“ grupės vaikai lankėsi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo mokymo  klasėje. Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinti su pagrindiniais eismo taisyklių reikalavimais. Pareigūnė Kristina Strelcovienė  pademonstravo eismo saugumo užtikrinimo priemones, patarė, kaip saugiai pereiti reguliuojamąją, nereguliuojamąją pėsčiųjų perėją. Taip pat priminė šviesą atspindinčios liemenės, atšvaito dėvėjimo taisykles.Vaikai aktyviai dalyvavo pamokoje – atsakinėjo į pareigūnės klausimus. Už teisingus atsakymus buvo apdovanoti atšvaitais, liemenėmis ir knygelėmis. Į  darželį  vaikučiai grįžo  puikios nuotaikos, įtvirtinę žinias apie saugų eismą.Vasarai pasibaigus, pamirštame, kad dienos nebėra tokios ilgos, o ir vakarai tampa kur kas tamsesni. Todėl net menkiausia detalė, tokia kaip atšvaitas, gali išsaugoti sveikatą ar išgelbėti gyvybę.

2018-10-12 d. vyko akcija: „Būk Saugus ir matomas gatvėje. Nepamišk atšvaito.”

“Zuikis-puikis”-logopedė R. Mikalauskienė, visuomenės sveikatos specialistė  R. Remeikienė, meninio ugdymo mokytojas Deivydas Saikauskas pasitiko vaikučius ir jų tėvelius, darbuotojus  anksti ryte ateinančius į darželį ir pažiūrėjo ar vaikučiai ir darbuotojai  dėvi atšvaitą. Daugelis tėvelių rūpinasi savo vaikučių saugumu, o neturintiems buvo padovanoti Šiaulių sveikatos biuro atšvaitai su palinkėjimu būti saugiems.

 

 

Miglovaros g. 26, LT-76332 Šiauliai
Tel./faks.: (8 41) 523920
El.p.: klevelis@splius.lt , skype: klevelis-l.d.

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190527868
A.s. LT477180000001130750
Direktorė – Adelija Motejūnienė

Žodinė paieška

Steigėjas

Steigėjas
© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS