VASARIO 11-OJI-EUROPOS SKUBIOS PAGALBOS NUMERIO 112 DIENA

VASARIO 11-OJI-EUROPOS SKUBIOS PAGALBOS

NUMERIO 112 DIENA

Šiai dienai paminėti lopšelyje-darželyje „Klevelis“ jau šeštus metus organizuojama edukacinė veikla „Pagalbos telefonas 112“.

2017-02-10 d.  į lopšelį-darželį „Klevelis“ atvyko  svečiai : Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Zonis, Šiaulių greitosios medicinos pagalbos soties darbuotoja Judita Andriuškevičienė,  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio specialistė Alma Matinian, socialiniai partneriai iš lopšelio-darželio ,,Žiburėlis”, Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus.

Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotoja Judita Andriuškevičienė papasakojo kokiais atvejais galima skambinti pagalbos telefonu – atsitikus traumai, kai nėra šalia suaugusiojo, susirgus, degant patalpoms, kai žmogus prašo pagalbos. Atkreipė dėmesį, kad skambinant svarbu  žinoti savo vardą, pavardę ir tikslų adresą.

Gintaras Zonis kalbėjo apie  elgseną gaisro metu – nepasimesti, nesislėpti spintoje ar po lova, bet stengtis kuo greičiau pabėgti iš degančios aplinkos, jei nepavyksta – šauktis pagalbos “gaisras”.

Policijos atstovė Alma Matinian egzaminavo vaikučius kaip reikia elgtis pėsčiujų perėjose , ar tėveliai visada prisisega saugos diržus, ar vaikai vežiojami su automobilinėmis kėdutėmis ir saugos diržais. Kad vaikai būtų saugūs kelyje padovanojo  atšvaitus.

Į darželio kiemą atvyko  visų pagalbos tarnybų automobiliai. Tai puiki galimybė apžiurėti automobilius, susipažinti su įranga, pabendrauti su darbuotojais.

Lopšelio –darželio bendruomenė tikisi, kad mūsų ugdytiniai ir dalyvavę svečiai bus saugūs ir nelaimės atveju nepamirš  bendrojo pagalbos telefono 112, kuris veikia visoje Europoje. Renginio dalyviams įteiktos kortelės  “Nepamiršk! 112 Bendrasis pagalbos telefono numeris”.


Grįžti atgal »
MIR.LT   © 2018