ŽIEMOS PRAMOGOS

2016  m. sausio 20 dieną Šiaulių lopšelio-darželio „Klevelis“ kieme vyko didžiulis šurmulys – sportinė pramoga „Kviečiame būrin visus – sportui šaltis nebaisus“. Į kiemelį susirinko visi darželio vaikai, auklėtojos, darbuotojai, tėveliai. Atvyko ir svečiai iš Šiaulių sporto  mokyklos „Klevas“ –  trenerė Onutė Kanaporienė,  vaikai su auklėtoja iš  lopšelio-darželio „Žiburėlis“.

Šventę pradėjo ir visus būrin surinko „Senis besmegenis“, ,,Vilkas pilkas“ ir ,,Zuikis puikis“. Jie pasiūlė visiems vaikams pajausti žiemos smagumėlį: pasportuoti, rogutėmis pavažinėti, sniego gniūžtėmis pasimėtyti.

Taip ir prasidėjo sportinės žaidynės.  Trenerė Onutė Kanaporienė treniravo „Varpelio“ ir lopšelio-darželio „Žiburėlis“ komandas, kaip su žolės riedulio lazdomis žiemą įmušti įvartį į vartus.

,,Rudnosiukų” grupės vaikai pasidarė žirgų lenktynių trasą ir lenktyniavo „Klevelio žirgelių lenktynėse“. Vieni buvo ,,žirgeliai, kiti važnyčiotojai. Lenktynės vyko įtemptai – „žirgeliai“ bėgo sparčiai ir nusileisti vienas kitam nenorėjo.

„Saulutės“ grupė dalyvavo „Sniego rogučių ralyje“ aplik čiuožyklą. Labai padėjo lenktyniauti Rojaus mama, tempdama rogučių traukinuką.

„ABC“ grupės vaikai – tai jau profesionalai nusileidimuose su rogėmis nuo kalnelio. Treniruojasi jau visą sausio  mėnesį. Įgūdžiai geri – pralaimėjusių nebuvo.

„Linksmųjų peliukų“ vaikai dalyvavo estafetėje „Sniego šalies linksmybės“. Jiems taip pat padėjo Arielės tėvelis, radęs laiko pasidžiaugti su vaikais žiemos smagumėliais.

Mažieji „Pelėdžiukai“ važinėjo „Draugystės rogučių traukinuku“ Visi darbuotojai vežiojo mažuosius.

Daug geros nuotaikos pašokdami ir pajuokaudami  įnešė ,,Senis besmegenis“, ,,Vilkas pilkas“  ir ,,Zuikis puikis“.

Šventės pabaigoje, kad nesušaltume visus vaišinome šilta arbata. Vaikučiai gavo ir dovanėlių – tai imbierinių eglučių.

Linkime visiems būti sveikiems, geros nuotaikos, judėti, kad nesušaltumėte šią žiemą.

 

 


Grįžti atgal »
MIR.LT   © 2018